Grupa IV

Grupę IV tworzą  dzieci klas III. Możecie w niej spotkać spore grono utalentowanych indywidualistów. Jest to najgłośniejsza grupa świetlicowa, co wynika z ich zamiłowania do muzyki i śpiewania. W czasie zajęć świetlicowych staramy się realizować różnego rodzaju aktywności zgodne z zainteresowaniami dzieci. Uważamy, że czas spędzony w świetlicy szkolnej ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Najbardziej lubianymi zajęciami przez naszą grupę są: zajęcia plastyczne, zajęcia umuzykalniające, rozwiązywanie łamigłówek, zagadek, krzyżówek, a jeśli dopisuje pogoda - gry i zabawy na świeżym powietrzu - jeśli słońce mogłyby być cały rok cała grupa spędzałaby czas tylko tam :) Prowadzimy również zajęcia tematyczne mające na celu poszerzenie wiedzy naszych wychowanków z różnych dziedzin życia. Opiekunem grupy IV jest Pani Natalia Kantorowicz.

Grupa III

Grupa 3 to dzieci z klasy 1c i 2a, które lubią spędzać czas w swoim gronie i wspólnie się bawić, oraz które lubią gdy dużo się dzieje. Przede wszystkim chętnie biorą udział w zabawach ruchowych, tworzą prace plastyczne, słuchają piosenek, grają w gry planszowe. Podczas zajęć świetlicowych dzieci integrują się, poszerzają swoją wiedzę na różne tematy, uczą się współpracy oraz właściwych postaw społecznych. W piątki odpoczywamy po całym tygodniu ciężkiej pracy i w nagrodę oglądamy bajki - są to nasze "filmowe piątki". W tej grupie świetlicowej dbamy o miłą atmosferę i dobre samopoczucie każdego świetliczaka. Wychowawcą  grupy 3 jest Pani Paulina Majnusz.

Grupa I

Do grupy 1 uczęszczają w tym roku uczniowie klasy 1a i 1b, poznają szkołę i siebie nawzajem. W naszej grupie panuje miła, wręcz rodzinna atmosfera. Opiekują się nami aż dwie panie: Agnieszka Maciąg i Ewa Michalska. Każdy dzień jest inny i każdy wspaniały. My dopiero uczymy się czytać, więc na co dzień książkę "Dobroć" - optymistyczne bajki o dobrym wychowaniu czyta nam nasza pani, my uważnie słuchamy i pięknie się wypowiadamy. Natomiast środa  jest u nas "bajkowa" - oglądamy wtedy bajkę lub film animowany dla dzieci. Piątek to dzień "zabawek " - przynosimy wtedy nasze zabawki i doskonale się bawimy. Bardzo lubimy też wykonywać różne prace plastyczne oraz robótki ręczne.

Grupa II

Grupę drugą tworzą dzieci klasy II B i część klasy I C. To istne wulkany energii którą to podczas zajęć świetlicowych staramy się wykorzystać ich wychowawca w osobie Sabiny Ludwiczak. Celem wychowawcy jest nie tylko zapewnienie dzieciom opieki, ale i stworzenie komfortowych warunków do rozwoju. Miejsca, gdzie każdy poczuje się ważny i wyjątkowy. Szczególny nacisk kładzie się na wzajemne zrozumienie oraz szacunek. Podczas wspólnych zajęć poruszane są tematy dotyczące zarówno: bezpieczeństwa, świata sztuki - w tym wykonywanie prac manualnych, czytanie literatury oraz ekranizacje filmowe, edukacji patriotycznej, szeroko pojętej edukacji psychologicznej, tj. podejmującej tematykę uczuć oraz emocji z tym związanych, edukacji muzycznej oraz wiele, wiele innych ciekawych tematów. Z pewnością każde z dzieci znajdzie coś interesującego dla siebie.