loading...
Zebrania z rodzicami
Zajęcia rozwijające zainteresowania
Dodatkowe dni wolne
Konsultacje z rodzicami
Zajęcia społeczne dla dzieci
Zebrania z rodzicami

Lp.

Tematyka zebrania

Rady Pedagogicznej

Termin

Uwagi

1.     

ZEBRANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI

10.09.2019

KLASY I-III

16:30

Klasy III

17:15

Spotkanie w Sali świetlicy- zielone lekcje

KLASY IV-VIII

17:00

2.     

KONSULTACJE

29.11.2019

KLASY I-VIII

16:00-18:00

3.     

ZEBRANIA Z RODZICAMI/KONSULTACJE

17.12.2019

KLASY I-III

16:00

KONSULTACJE DO GODZINY 17:00

KLASY IV-VIII

16:00

KONSULTACJE DO GODZINY 17:00

4.     

ZEBRANIA Z RODZICAMI/KONSULTACJE

24.03.2020

KLASY I-III

16:30

KONSULTACJE DO GODZINY 18:00

KLASY IV-VIII

17:00

KONSULTACJE DO GODZINY 18:30

5.     

ZEBRANIA Z RODZICAMI/KONSULTACJE

26.05.2020

KLASY I-III

16:30

KONSULTACJE DO GODZINY 18:00

KLASY IV-VIII

17:00

KONSULTACJE DO GODZINY 18:30

6.     

Inne

DO USTALENIA

Zebrania/konsultacje w zależności od potrzeb bieżących!

Dodatkowe dni wolne

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 DNI WOLNE OD ZAJĘĆ:

L.P.

DATA

1

21.04.2020

wtorek

2

22.04.2020

środa

3

23.04.2020

czwartek

4

14.10.2019

poniedziałek

5

31.10.2019

czwartek

6

02.01.2020

czwartek

7

03.01.2020

piątek

8

12.06.2020

piątek

Konsultacje z nauczycielami

Konsultacje w roku szkolnym 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Zabrzu

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Przedział czasowy

1

Adam Joanna

wtorek

14:35-15:20

2

Bulik Krzysztof

wtorek

14:45-11:30

3

Chromik Iwona

piątek

08:55-09:40

4

Cybulska Agata

piątek

09:45-10:10

5

Czapla Krzysztof

poniedziałek

11:30-12:00

6

Czarnecka Magdalena

poniedziałek

10:45-11:15

7

Czerny Tomasz

piątek

12:00-12:30

8

Donocik Anna

poniedziałek

09:15-09:45

9

Giebel Ewa

środa

10:45-11:30

10

Glombik Artur

poniedziałek

12:25-12:35

11

Grzesińska Jolanta

poniedziałek

12:40-13:15

12

Hajkowska Barbara

poniedziałek

09:45-10:45

13

Jarczyk Aleksandra

środa

10:40-12:25

14

Jung Jolanta

poniedziałek

11:40-12:25

15

Kaczmar Małgorzata

poniedziałek

10:30-11:00

16

Koman Wojciech

wtorek

08:00-13:00

17

Kossmann Agata

czwartek

12:35-13:05

18

Kostrzewa Izabela

poniedziałek

08:55-09:40

19

Kurbiel Beata

poniedziałek

10:45-11:30

20

Lesiak Agnieszka

czwartek

08:00-08:30

21

Mazur Marta

środa

10:45-11:30

22

Michalska Janina

wtorek

07:45-12:00

23

Peciak Aleksandra

piątek

13:20-14:00

24

Pierzchała Małgorzata

wtorek

09:45-10:30

25

Puchała Marzena

czwartek

08:55-09:40

26

Rabsztyn Barbara

środa

15:20-15:40

27

Rusnak Joanna

wtorek

12:00-12:35

28

Rzeszowski Tomasz

piątek

15:20-15:50

29

Skoczylas Ewa

poniedziałek

10:30-11:50

30

Stefaniak Iwona

poniedziałek

09:50-10:30

31

Szczotka Artur

wtorek

10:00-10:30