W Zaczarowanym Ogrodzie

Koniec roku szkolnego coraz bliżej i większość z Was jest już myślami na wakacjach, ale nie MY :) Nasze Panie ze świetlicy szkolnej zorganizowały Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. ,,W Zaczarowanym Ogrodzie", który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Liczba prac konkursowych była tak duża, że Jury postanowiło przyznać nagrody, aż w trzech kategoriach!!!!!

Kategoria I (klasy 1):

1. Aleksander Krasnodębski (SP 28)

2. Alicja Owocka (SP 28)

3. Maryna Berno (SP 22)

Kategoria II (klasy 2):

1. Lena Górka (SP 22)

2. Polina Rozhyna (SP 5)

3. Anna Sierociuk (SP 7)

Kategoria III (klasy 3):

1. Sampolioti Danai (SP 5)

2. Hanna Bańbuła (SP 5)

3. Sofiia Berdo (SP 22)

Jury postanowiło przyznać następujące wyróżnienia: Marta Knieć (SP 7), Aleksandra Mierzwa (SP 5), Zuzanna Bańbuła (SP 5), Franciszek Regiewicz (SP 7), Wiktoria Ścięgaj, Dominika Kustra (SP 8). Jury konkursu cieszy się z faktu, że uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością oraz zastosowali różne techniki wykonania prac. Pragniemy również bardzo podziękować nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu: Krystynie Jurochnik (SP22), Karolinie Gabryś-Szymkowskiej (SP 8), Magdalenie Pach (SP 7), Natalii Perczyk (SP 5), Małgorzacie Strugała (SP 28). Dyplomy wraz z nagrodami zostaną dostarczone do szkół w dniach 19-20.06.2023. Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu!!! Życzymy Wam dalszych sukcesów oraz wspaniałych wakacji!!!