Zapraszamy do klasy siódmej dwujęzycznej z językiem niemieckim

info01
info02
info03
Previous Next Play Pause

Dzięki współpracy Szkoły Podstawowej nr 6 im. Marii Curie - Skłodowskiej z III Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzu, otrzymaliśmy na potrzeby klas dwujęzycznych 20 słowników polsko – niemieckich. Zakup został sfinansowany przez Federalny Urząd Administracji Szkolnictwa Zagranicznego w Niemczech. W związku z możliwością kontynuacji nauki języka niemieckiego na poziomie dwujęzycznym w III Liceum w Zabrzu, uczniowie klasy siódmej i ósmej dwujęzycznej już po pierwszym roku nauki sprawdzają swoją wiedzę podchodząc do egzaminu „AufdemWegzum DSD” na poziomie A1 i A2, który potwierdzony jest certyfikatem.

Język niemiecki dwujęzyczny już od klasy 7!  U nas na lekcjach tradycyjnie i nowocześnie!

Zapraszamy do nas!